Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: K.H.A.
Achternaam: Heenk
Titels: mr. drs.

Rechtbank Gelderland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Functie : senior rechter

  2. Datum ingang : 01-02-2013

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-06-2013

    Soort bedrijf/instantie : Raad van discipline

    Instantie : Raad van discipline in het ressort Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Plv. voorzitter

    Plaats : Arnhem

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-2012

    Soort bedrijf/instantie : Verpleeghuis

    Instantie : Azora

    Functie : Voorzitter klachtencommissie

    Plaats : Terborg

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-05-2011

    Soort bedrijf/instantie : Verpleegtehuis

    Instantie : Azora

    Functie : Lid klachtencommissie

    Plaats : Terborg

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-03-2013

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-01-2013

  3. Datum ingang : 23-06-2010

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Datum ingang : 16-10-2007

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  6. Datum ingang : 01-02-2003

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Rechter

    Datum eind : 15-10-2007

  7. Datum ingang : 01-01-2001

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 31-01-2003

  8. Datum ingang : 01-01-2001

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-01-2003

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-09-2007

    Soort bedrijf/instantie : beroepsopleiding advocatuur

    Instantie : Orde van Advocaten

    Functie : Gastdocent burgerlijk procesrecht

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-01-2014

Rechtshof s-Hertogenbosch

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Functie : senior rechter

  2. Datum ingang : 01-02-2013

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-06-2013

    Soort bedrijf/instantie : Raad van discipline

    Instantie : Raad van discipline in het ressort Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Plv. voorzitter

    Plaats : Arnhem

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-2012

    Soort bedrijf/instantie : Verpleeghuis

    Instantie : Azora

    Functie : Voorzitter klachtencommissie

    Plaats : Terborg

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-05-2011

    Soort bedrijf/instantie : Verpleegtehuis

    Instantie : Azora

    Functie : Lid klachtencommissie

    Plaats : Terborg

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-03-2013

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-01-2013

  3. Datum ingang : 23-06-2010

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Datum ingang : 16-10-2007

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  6. Datum ingang : 01-02-2003

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Rechter

    Datum eind : 15-10-2007

  7. Datum ingang : 01-01-2001

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 31-01-2003

  8. Datum ingang : 01-01-2001

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-01-2003