Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: C.M.J.
Achternaam: Peters
Titels: mr. drs.

Rechtbank Gelderland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 24-10-2016

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

  2. Datum ingang : 24-10-2016

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Kamer van Toezicht

    Plaats : Zutphen

    Datum ingang : 09-09-2010

    Soort bedrijf/instantie : Kamer van Toezicht

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 23-10-2016

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-03-2013

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-02-2009

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 01-07-2008

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2008

  6. Datum ingang : 01-03-2002

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 30-06-2008

  7. Datum ingang : 01-02-2002

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 28-02-2002

  8. Datum ingang : 01-02-2002

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 28-02-2002

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 09-09-2010

    Soort bedrijf/instantie : Kamer van Toezicht

    Instantie : Kamer van Toezicht

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Plaats : Zutphen

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 24-10-2016

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 24-10-2016

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Datum ingang : 24-10-2016

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Kamer van Toezicht

    Plaats : Zutphen

    Datum ingang : 09-09-2010

    Datum eind : 24-10-2016

    Soort bedrijf/instantie : Kamer van Toezicht

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Datum ingang : 01-04-2013

    Datum eind : 23-10-2016

  2. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 31-03-2013

  3. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Datum ingang : 01-02-2009

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Datum ingang : 01-07-2008

    Datum eind : 31-12-2008

  6. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Datum ingang : 01-03-2002

    Datum eind : 30-06-2008

  7. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Datum ingang : 01-02-2002

    Datum eind : 28-02-2002

  8. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Datum ingang : 01-02-2002

    Datum eind : 28-02-2002