Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: P.E.M.
Achternaam: Messer-Dinnissen
Titels: mr.

Rechtbank Oost-Brabant

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Brabant

    Functie : Lid van het bestuur

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Brabant

    Functie : senior rechter

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2015

    Soort bedrijf/instantie : Regionaal tuchtcollege voor de gezondheidszorg

    Instantie : Regionaal tuchtcollege voor de gezondheidszorg

    Functie : Lid en plaatsvervangend voorzitter

    Plaats : Zwolle

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-08-2011

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Stichting Onderwijsgeschillen

    Functie : Lid en plv. voorzitter bezwarencommissie schoolbestuursbeslissingen

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-08-2011

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Stichting Onderwijsgeschillen

    Functie : Voorzitter commissie voor geschillen CAO-BVE

    Bezoldigd : Ja

  4. Datum ingang : 01-08-2009

    Soort bedrijf/instantie : Verzorgingstehuis

    Instantie : Zorgcentrum Maria Dommer

    Functie : Lid Raad van Toezicht

    Plaats : Maarssen

    Bezoldigd : Ja

  5. Datum ingang : 01-10-1996

    Soort bedrijf/instantie : Academisch ziekenhuis

    Instantie : Bezwarencommissie AMC

    Functie : Voorzitter bezwarencommissie

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Ja

    Voorgaande betrekkingen

  1. Datum ingang : 01-05-2006

    Instantie : Rechtbank Arnhem, kanton Nijmegen

    Functie : Kantonrechter / teamleider

    Datum eind : 01-10-2011

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-10-2011

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 30-09-2011

  3. Datum ingang : 01-01-2006

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 01-03-2003

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2005

  5. Datum ingang : 01-09-2002

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 28-02-2003

  6. Datum ingang : 01-09-2001

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 28-02-2003

  7. Datum ingang : 01-02-1996

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 31-08-2002