Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: M.R.
Achternaam: Cox
Titels: mr.

Rechtbank Noord-Holland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-07-2015

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 30-06-2015

  2. Datum ingang : 16-07-2005

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-10-2004

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 01-03-1997

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 30-09-2004

  6. Datum ingang : 01-08-1995

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 28-02-1997

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-07-2015

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 30-06-2015

  2. Datum ingang : 16-07-2005

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-10-2004

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 01-03-1997

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 30-09-2004

  6. Datum ingang : 01-08-1995

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 28-02-1997