Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: M.P.J.
Achternaam: Ruijpers
Titels: mr.

Rechtbank Noord-Holland

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Datum ingang : 01-01-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Kamer van Toezicht over de notarissen en kandidaat-notarissen

    Plaats : Haarlem

    Datum ingang : 01-07-2008

    Datum eind : 01-01-2013

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 01-07-2007

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 01-07-2007

    Datum eind : 31-12-2010

  3. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 18-01-2001

    Datum eind : 30-06-2007

  4. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Hoge Raad

    Datum ingang : 01-01-1997

    Datum eind : 01-03-2001

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 14-08-2014

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Kamer van Toezicht over de notarissen en kandidaat-notarissen

    Plaats : Haarlem

    Datum ingang : 01-07-2008

    Datum eind : 01-01-2013

    Soort bedrijf/instantie : Kamer van Toezicht

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 13-08-2014

  2. Datum ingang : 01-07-2007

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-07-2007

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 18-01-2001

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 30-06-2007

  5. Datum ingang : 01-01-1997

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 01-03-2001