Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: M.M.A.
Achternaam: van den Boogaard
Titels: mr.

Rechtbank Noord-Holland

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Datum ingang : 01-01-2013

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 01-01-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Praktijk aan huis, omgaan met het verlies

    Instantie : "Het Veerhuis"

    Plaats : Bentveld

    Datum ingang : 01-10-2010

    Soort bedrijf/instantie : "Het Veerhuis"

    Bezoldigd : Ja

  2. Functie : vice voorzitter raad van toezicht

    Instantie : Stichting de Waerden

    Plaats : Heerhugowaard

    Datum ingang : 01-07-2003

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 11-10-2001

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 01-07-2010

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 01-10-2004

    Datum eind : 30-06-2010

  4. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 01-10-2002

    Datum eind : 30-09-2004

  5. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 26-10-1992

    Datum eind : 30-09-2002

  6. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Alkmaar

    Datum ingang : 26-10-1992

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Den Helder

    Datum ingang : 26-10-1992

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Hoorn

    Datum ingang : 26-10-1992

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 02-04-1991

    Datum eind : 25-10-1992

  10. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Raad van beroep Haarlem

    Datum ingang : 07-10-1991

    Datum eind : 30-06-1992

Rechtshof s-Hertogenbosch

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Datum ingang : 01-01-2013

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 01-01-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Praktijk aan huis, omgaan met het verlies

    Instantie : "Het Veerhuis"

    Plaats : Bentveld

    Datum ingang : 01-10-2010

    Soort bedrijf/instantie : "Het Veerhuis"

    Bezoldigd : Ja

  2. Functie : vice voorzitter raad van toezicht

    Instantie : Stichting de Waerden

    Plaats : Heerhugowaard

    Datum ingang : 01-07-2003

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 11-10-2001

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 01-07-2010

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 01-10-2004

    Datum eind : 30-06-2010

  4. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 01-10-2002

    Datum eind : 30-09-2004

  5. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 26-10-1992

    Datum eind : 30-09-2002

  6. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Alkmaar

    Datum ingang : 26-10-1992

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Den Helder

    Datum ingang : 26-10-1992

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Hoorn

    Datum ingang : 26-10-1992

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 02-04-1991

    Datum eind : 25-10-1992

  10. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Raad van beroep Haarlem

    Datum ingang : 07-10-1991

    Datum eind : 30-06-1992