Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: M.C.
Achternaam: Fuhler
Titels: mr. MPA

Rechtbank Noord-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter A

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Datum ingang : 01-03-2014

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Voorzitter

    Instantie : Klachtencommissie Bureau Jeugdzorg Drenthe

    Plaats : Assen

    Datum ingang : 01-01-2011

    Soort bedrijf/instantie : jeugdzorginsttelling

    Bezoldigd : Ja

  2. Functie : Lid Raad van Toezicht/Beheer

    Instantie : school Lyndensteyn

    Plaats : Beetsterzwaag

    Datum ingang : 30-09-2004

    Datum eind : 01-01-2014

    Soort bedrijf/instantie : school

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Sectorvoorzitter

    Instantie : Rechtbank Assen

    Datum ingang : 16-05-2005

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : senior rechter A

    Instantie : Rechtbank Assen

    Datum ingang : 16-05-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Assen

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 15-05-2011

  4. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Assen

    Datum ingang : 16-05-2005

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 26-09-2001

    Datum eind : 15-05-2005

  6. Functie : Officier eerste klasse

    Instantie : Arrondissementsparket Leeuwarden

    Datum ingang : 01-05-1998

    Datum eind : 25-09-2001

  7. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Datum ingang : 19-02-1996

    Datum eind : 25-09-2001

  8. Functie : Arrondissementsofficier van justitie

    Instantie : Arrondissementsparket Leeuwarden

    Datum ingang : 01-09-1992

    Datum eind : 30-04-1998

  9. Functie : Substituut-officier

    Instantie : Arrondissementsparket Leeuwarden

    Datum ingang : 01-09-1991

    Datum eind : 31-08-1992

  10. Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Datum ingang : 01-09-1985

    Datum eind : 31-08-1991

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-07-2015

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2015

    Soort bedrijf/instantie : Jeugdzorginstelling

    Instantie : Jeugdbescherming Noord

    Functie : Coƶrdinerend voorzitter klachtencommissie

    Plaats : Groningen

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2014

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-06-2015

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 30-06-2015

  3. Datum ingang : 16-05-2005

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 16-05-2011

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 15-05-2011

  6. Datum ingang : 16-05-2005

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  7. Datum ingang : 26-09-2001

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter

    Datum eind : 15-05-2005

  8. Datum ingang : 01-05-1998

    Instantie : Arrondissementsparket Leeuwarden

    Functie : Officier eerste klasse

    Datum eind : 25-09-2001

  9. Datum ingang : 19-02-1996

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 25-09-2001

  10. Datum ingang : 01-09-1992

    Instantie : Arrondissementsparket Leeuwarden

    Functie : Arrondissementsofficier van justitie

    Datum eind : 30-04-1998

  11. Datum ingang : 01-09-1991

    Instantie : Arrondissementsparket Leeuwarden

    Functie : Substituut-officier

    Datum eind : 31-08-1992

  12. Datum ingang : 01-09-1985

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 31-08-1991

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Soort bedrijf/instantie : jeugdzorginsttelling

    Instantie : Klachtencommissie Bureau Jeugdzorg Drenthe

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Assen

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-01-2015