Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: L.J.L.
Achternaam: Koster
Titels: mr.

Rechtbank Noord-Holland

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Datum ingang : 01-01-2013

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Lid Commissie van Toezicht

    Instantie : Justitiele Jeugdinrichting Zwaag

    Plaats : Zwaag

    Datum ingang : 01-11-2006

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

  2. Functie : Lid

    Instantie : Commissie van Toezicht R.I.J. De Doggershoek

    Plaats : Den Helder

    Datum ingang : 01-07-2005

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

  3. Functie : voorzitter

    Instantie : Kamer van Toezicht over de Notarissen en Kandidaat-Notarissen

    Plaats : Alkmaar

    Datum ingang : 01-11-2003

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 05-08-2008

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Coördinerend vice-president

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 01-11-2003

    Datum eind : 01-05-2008

  3. Functie : Voorzitter van het bestuur

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 01-11-2003

    Datum eind : 01-05-2008

  4. Functie : Coördinerend vice-president

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 11-09-2001

    Datum eind : 31-10-2003

  5. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Haarlem

    Datum ingang : 26-05-1993

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Zaandam

    Datum ingang : 26-05-1993

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 26-03-1996

    Datum eind : 10-09-2001

  8. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 01-02-1990

    Datum eind : 25-03-1996

  9. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 14-03-1986

    Datum eind : 31-01-1990