Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: L.
Achternaam: Koper
Titels: mr.

Rechtbank Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter

  2. Datum ingang : 01-04-2015

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-08-2011

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-08-2010

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 31-07-2011

  3. Datum ingang : 01-02-2009

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-07-2011

  4. Datum ingang : 01-02-2009

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 31-07-2010

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2016

    Soort bedrijf/instantie : Kinderdagverblijf

    Instantie : Partou

    Functie : Lid van Oudercommissie

    Plaats : Gouda

    Bezoldigd : Nee

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2016

    Soort bedrijf/instantie : Kinderdagverblijf

    Instantie : Partou

    Functie : Lid van Oudercommissie

    Plaats : Gouda

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-04-2017

Centrale Raad van Beroep

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Datum ingang : 01-04-2015

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Functie : Lid van Oudercommissie

    Instantie : Partou

    Plaats : Gouda

    Datum ingang : 01-01-2016

    Datum eind : 01-04-2017

    Soort bedrijf/instantie : Kinderdagverblijf

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-08-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-08-2010

    Datum eind : 31-07-2011

  3. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-02-2009

    Datum eind : 31-07-2011

  4. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-02-2009

    Datum eind : 31-07-2010