Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: J.P.
Achternaam: Bordes
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-09-2016

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-05-2010

    Soort bedrijf/instantie : TBS kliniek

    Instantie : Pompe Stichting

    Functie : Lid Commissie van Toezicht

    Plaats : Nijmegen, Zeeland en Vught

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-08-2016

  2. Datum ingang : 01-02-2011

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 15-01-2009

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-07-2006

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-01-2011

  5. Datum ingang : 29-12-1992

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 30-06-2006

  6. Datum ingang : 15-08-1991

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 28-12-1992

  7. Datum ingang : 08-01-1991

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 14-08-1991

  8. Datum ingang : 01-10-1987

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 07-01-1991

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-09-2016

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-05-2010

    Soort bedrijf/instantie : TBS kliniek

    Instantie : Pompe Stichting

    Functie : Lid Commissie van Toezicht

    Plaats : Nijmegen, Zeeland en Vught

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-08-2016

  2. Datum ingang : 01-02-2011

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 15-01-2009

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-07-2006

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-01-2011

  5. Datum ingang : 29-12-1992

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 30-06-2006

  6. Datum ingang : 15-08-1991

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 28-12-1992

  7. Datum ingang : 08-01-1991

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 14-08-1991

  8. Datum ingang : 01-10-1987

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 07-01-1991