Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: J.M.
Achternaam: Rowel-van der Linde
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-07-2014

    Soort bedrijf/instantie : Steunstichting Christelijk Basisonderwijs

    Instantie : Stichting Bevordering van het Primair Onderwijs Salland

    Functie : Lid

    Plaats : Raalte

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Soort bedrijf/instantie : Onderwijsinstelling

    Instantie : Samenwerkende Chr. basisscholen in Salland St. Mijnplein

    Functie : Lid Raad van Toezicht

    Plaats : Raalte

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-06-2016

    Soort bedrijf/instantie : Tuchtcollege

    Instantie : Medisch Tuchtcollege

    Functie : Voorzitter Medisch Tuchtcollege Caribisch Nederland

    Plaats : BES-eilanden

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-02-2029

  4. Datum ingang : 01-04-2015

    Soort bedrijf/instantie : Centraal Tuchtcollege voor de Gezondheidszorg

    Instantie : Centraal Tuchtcollege voor de Gezondheidszorg

    Functie : Voorzitter Centraal Tuchtcollege voor de Gezondheidszorg

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-02-2029

  5. Datum ingang : 15-12-2015

    Soort bedrijf/instantie : Beroepsvereniging

    Instantie : Nederlandse Vereniging voor Klinische Chemie en Labaratorische Geneeskunde

    Functie : Voorzitter RechtspraakCommissie

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 15-12-2020

  6. Datum ingang : 01-09-2015

    Soort bedrijf/instantie : Accreditatie instellingen in de zorg

    Instantie : Nederlands Instituut Accreditatie in de Zorg

    Functie : Voorzitter College van Beroep

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-09-2019

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 21-10-1998

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-09-2008

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-09-2008

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 01-02-2006

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-08-2008

  6. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-01-2006

  7. Datum ingang : 16-08-2000

    Instantie : Kantongerecht Zutphen

    Functie : Kantonrechter

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 27-04-1993

    Instantie : Kantongerecht Apeldoorn

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 27-04-1993

    Instantie : Kantongerecht Deventer

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 27-04-1993

    Instantie : Kantongerecht Groenlo

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  11. Datum ingang : 15-09-1993

    Instantie : Kantongerecht Harderwijk

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  12. Datum ingang : 30-08-1993

    Instantie : Kantongerecht Terborg

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  13. Datum ingang : 06-03-2001

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  14. Datum ingang : 16-08-2000

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  15. Datum ingang : 27-04-1993

    Instantie : Kantongerecht Zutphen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 15-10-2000

  16. Datum ingang : 21-01-1992

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Rechter

    Datum eind : 15-08-2000

  17. Datum ingang : 22-03-1990

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 20-01-1992

  18. Datum ingang : 01-04-1987

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 21-03-1990

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2014

    Soort bedrijf/instantie : Commissie Garantiewoningen

    Instantie : De Geschillencommissie

    Functie : Voorzitter, Oordelen over consumentengeschillen

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 31-12-2015