Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: J.
Achternaam: Uit Beijerse
Titels: mr.

Rechtbank Rotterdam

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 01-01-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Universitair hoofddocent

    Instantie : Erasmus Universiteit

    Plaats : Rotterdam

    Datum ingang : 01-01-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

  2. Functie : Lid

    Instantie : Commissie van toezicht JJI de Hartelborgt

    Plaats : Spijkenisse

    Datum ingang : 01-03-2009

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

  3. Functie : Lid Werkgroep jeugd- en gezondheidsrecht

    Instantie : Nederlands Juristen commité voor de mensenrechten

    Plaats : Leiden

    Datum ingang : 01-09-2008

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

  4. Functie : Lid van Editorial Board

    Instantie : Youth Justice, an international journal (tijdschrift)

    Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : Editorial Board

    Bezoldigd : Nee

  5. Functie : redactielid

    Instantie : Proces, tijdschrift voor strafrechtspleging

    Plaats : Leiden

    Datum ingang : 01-01-2003

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 11-12-2001

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Middelburg

    Datum ingang : 06-08-1996

    Datum eind : 18-09-2002