Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: I.M.
Achternaam: Dölle
Titels: mr.

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 15-01-2014

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Deelnemer aan het Provinciaal Overleg Omgang Friesland (POOF)

    Instantie : Jeugdhulp Friesland, Humanitas

    Plaats : Leeuwarden

    Datum ingang : 25-01-2011

    Soort bedrijf/instantie : Overleg van ketenpartners in de jeugdhulpverlening die zich (ondermeer) met omgangsproblematiek bezighouden

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 01-11-2006

    Datum eind : 31-12-2010

  3. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 04-05-2000

    Datum eind : 31-10-2006

  4. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 01-04-1999

    Datum eind : 03-05-2000

  5. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 23-04-1996

    Datum eind : 03-05-2000

  6. Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 01-04-1993

    Datum eind : 31-03-1999

Rechtbank Noord-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : senior rechter

  2. Datum ingang : 15-01-2014

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2016

    Soort bedrijf/instantie : ziekenhuis

    Instantie : Medisch Centrum Leeuwarden MCL

    Functie : Plv. voorzitter klachtencommissie MCL

    Plaats : Leeuwarden

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-05-2014

    Soort bedrijf/instantie : Raad voor de Kinderbescherming

    Instantie : Raad voor de Kinderbescherming

    Functie : Plv. voorzitter Klachtencommissie I

    Plaats : Leeuwarden

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-11-2006

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  3. Datum ingang : 04-05-2000

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-10-2006

  4. Datum ingang : 01-04-1999

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 03-05-2000

  5. Datum ingang : 23-04-1996

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 03-05-2000

  6. Datum ingang : 01-04-1993

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 31-03-1999

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 25-01-2011

    Soort bedrijf/instantie : Overleg van ketenpartners in de jeugdhulpverlening die zich (ondermeer) met omgangsproblematiek bezighouden

    Instantie : Jeugdhulp Friesland, Humanitas

    Functie : Deelnemer aan het Provinciaal Overleg Omgang Friesland (POOF)

    Plaats : Leeuwarden

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-01-2014

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Datum ingang : 01-04-2017

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Plv. voorzitter klachtencommissie MCL

    Instantie : Medisch Centrum Leeuwarden MCL

    Plaats : Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2016

    Soort bedrijf/instantie : ziekenhuis

    Bezoldigd : Ja

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Functie : Plv. voorzitter Klachtencommissie I

    Instantie : Raad voor de Kinderbescherming

    Plaats : Leeuwarden

    Datum ingang : 01-05-2014

    Datum eind : 01-04-2017

    Soort bedrijf/instantie : Raad voor de Kinderbescherming

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 15-01-2014

    Datum eind : 30-04-2017

  2. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 31-03-2017

  3. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 01-11-2006

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 04-05-2000

    Datum eind : 31-10-2006

  6. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 01-04-1999

    Datum eind : 03-05-2000

  7. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 23-04-1996

    Datum eind : 03-05-2000

  8. Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 01-04-1993

    Datum eind : 31-03-1999