Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: H.W.
Achternaam: Samson-Geerlings
Titels: mr.

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 17-05-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-04-2017

    Soort bedrijf/instantie : Onafhankelijk adviescollege

    Instantie : Ministerie van Veiligheid en Justitie

    Functie : Voorzitter Adviescollege Levenslanggestraften

    Plaats : Arnhem

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-06-2014

    Soort bedrijf/instantie : Ministerie

    Instantie : Ministerie van Veiligheid en Justitie

    Functie : Lid Raad van Advies van de Inspectie Veiligheid en Justitie

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Voorgaande betrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2010

    Instantie : Commissie Samson

    Functie : Voorzitter van de Commissie Samson

    Plaats : Den Haag

    Datum eind : 01-01-2013

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2011

    Instantie : Parket-generaal

    Functie : Hoofdofficier van justitie

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-03-2006

    Instantie : Parket-generaal

    Functie : Procureur-generaal

    Datum eind : 31-03-2011

  3. Datum ingang : 01-07-2003

    Instantie : Arrondissementsparket Utrecht

    Functie : Hoofdofficier

    Datum eind : 28-02-2006

  4. Datum ingang : 27-07-1998

    Instantie : Arrondissementsparket Dordrecht

    Functie : Hoofdofficier

    Datum eind : 30-06-2003

  5. Datum ingang : 01-07-1995

    Instantie : Arrondissementsparket Dordrecht

    Functie : Plaatsvervangend hoofdofficier

    Datum eind : 26-07-1998

  6. Datum ingang : 09-09-1991

    Instantie : Ressortsparket Arnhem

    Functie : Advocaat-generaal

    Datum eind : 30-06-1995

  7. Datum ingang : 29-12-1988

    Instantie : Arrondissementsparket Rotterdam

    Functie : Arrondissementsofficier van justitie eerste klasse

    Datum eind : 08-09-1991

  8. Datum ingang : 11-03-1985

    Instantie : Arrondissementsparket Rotterdam

    Functie : Arrondissementsofficier van justitie

    Datum eind : 28-12-1988

  9. Datum ingang : 13-01-1984

    Instantie : Arrondissementsparket Rotterdam

    Functie : Substituut-officier

    Datum eind : 10-03-1985

  10. Datum ingang : 01-02-1979

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 12-01-1984

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Soort bedrijf/instantie : Raad van Europa

    Instantie : Raad van Europa

    Functie : Nederlands lid van de Europese Commissie tegen Racisme en Intolerantie

    Plaats : Straatsburg

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-01-2015