Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: H.
Achternaam: Lenters
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Instantie : Ministerie van Justitie

    Functie : Raadsadviseur

    Plaats : Den Haag

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-03-1999

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Ministerie van Veiligheid en Justitie

    Functie : Co├Ârdinerend beleidsmedewerker

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-04-2013

  2. Datum ingang : 30-11-2011

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 21-04-2006

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012