Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: G.M.G.
Achternaam: Hink
Titels: mr.

Rechtbank Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Datum ingang : 01-01-2014

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Lid Commissie van Toezicht

    Instantie : PI Haaglaanden

    Plaats : Zoetermeer

    Datum ingang : 01-01-2011

    Soort bedrijf/instantie : Commissie van Toezicht

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-09-2008

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Datum ingang : 01-10-2003

    Datum eind : 01-10-2009

  3. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-09-2007

    Datum eind : 31-08-2008

Centrale Raad van Beroep

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-10-2015

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-11-2015

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Stichting Schoolfonds Crayenesterbasisschool

    Functie : Secretaris

    Plaats : Heemstede

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-10-2015

    Soort bedrijf/instantie : Onderwijs

    Instantie : Crayenesterbasisschool

    Functie : Lid medezeggenschapsraad

    Plaats : Heemstede

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2014

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-09-2015

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter

    Datum eind : 30-09-2015

  3. Datum ingang : 01-09-2008

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-10-2003

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 01-10-2009

  5. Datum ingang : 01-09-2007

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-08-2008

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Soort bedrijf/instantie : Commissie van Toezicht

    Instantie : PI Haaglanden

    Functie : Lid Commissie van Toezicht

    Plaats : Zoetermeer

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-12-2015