Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: F.P.
Achternaam: Dresselhuys-Doeleman
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2013

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Raad van Discipline Hofressort

    Plaats : Arnhem/Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2012

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Nee

  2. Functie : Raadsheer plaatsvervanger

    Instantie : Hof Arnhem/Leeuwarden

    Plaats : Arnhem/Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2000

    Soort bedrijf/instantie : Hofressort

    Bezoldigd : Nee

  3. Functie : Lid

    Instantie : Beoordelingscommissie Nederlandse Golf Federatie

    Plaats : De Meern

    Datum ingang : 01-01-2004

    Datum eind : 01-06-2013

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Nee

    Voorgaande betrekkingen

  1. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Zwolle-Lelystad

    Plaats : Zwolle

    Datum ingang : 01-01-2000

    Datum eind : 01-09-2009

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Datum ingang : 18-04-1997

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Assen

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Assen

    Datum ingang : 01-09-2009

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Datum ingang : 28-01-2000

    Datum eind : 31-08-2009

  5. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Datum ingang : 25-08-1999

    Datum eind : 01-06-2009

  6. Functie : Vice-voorzitter

    Instantie : College van Beroep Studiefinanciering

    Datum ingang : 08-07-1994

    Datum eind : 27-01-2000

  7. Functie : Ondervoorzitter

    Instantie : College van Beroep Studiefinanciering

    Datum ingang : 29-04-1991

    Datum eind : 07-07-1994

Rechtbank Noord-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : senior rechter

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2012

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Raad van Discipline Hofressort

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Plaats : Arnhem/Leeuwarden

    Bezoldigd : Nee

    Voorgaande betrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2000

    Instantie : Rechtbank Zwolle-Lelystad

    Functie : Vice-president

    Plaats : Zwolle

    Datum eind : 01-09-2009

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2014

  2. Datum ingang : 18-04-1997

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-09-2009

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 28-01-2000

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-08-2009

  6. Datum ingang : 25-08-1999

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 01-06-2009

  7. Datum ingang : 08-07-1994

    Instantie : College van Beroep Studiefinanciering

    Functie : Vice-voorzitter

    Datum eind : 27-01-2000

  8. Datum ingang : 29-04-1991

    Instantie : College van Beroep Studiefinanciering

    Functie : Ondervoorzitter

    Datum eind : 07-07-1994

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2000

    Soort bedrijf/instantie : Hofressort

    Instantie : Hof Arnhem/Leeuwarden

    Functie : Raadsheer plaatsvervanger

    Plaats : Arnhem/Leeuwarden

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 31-12-2014