Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: F.
Achternaam: Arichi
Titels: mr.

Rechtbank Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-11-2015

    Soort bedrijf/instantie : Vrijwilligersorganisatie / ouderenzorg

    Instantie : Stichting Buddy Netwerk

    Functie : Lid Klachtencommissie

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-10-2015

    Soort bedrijf/instantie : Landelijke Eenheid van de Politie Midden-Nederland

    Instantie : Landelijke Eenheid van de Politie Midden-Nederland

    Functie : Lid onafhankelijke klachtencommissie

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

    Voorgaande betrekkingen

  1. Datum ingang : 13-08-2012

    Instantie : Ministerie van Buitenlandse zaken, Directie Juridische Zaken

    Functie : Senior jurist

    Plaats : Den Haag

  2. Datum ingang : 01-03-2009

    Instantie : Kiesraad

    Functie : Jurist

    Plaats : Den Haag

    Datum eind : 12-08-2012

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-02-2012

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-02-2011

    Soort bedrijf/instantie : Klachtencommissie

    Instantie : Zuid-Hollandse centrale klachtencommissie Kinderopvang

    Functie : Lid Klachtencommissie

    Plaats : Gouda

    Bezoldigd : Onbekend

    Datum eind : 01-01-2016