Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: E.
Achternaam: Weiss
Titels: mr.

Rechtbank Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : senior rechter

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Buitenlid van de Commissie van Bezwaar

    Instantie : Ministerie van Buitenlandse Zaken

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-11-2007

    Soort bedrijf/instantie : Ministerie

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  3. Datum ingang : 24-04-1996

    Instantie : Kantongerecht Leiden

    Functie : Kantonrechter

    Datum eind : 31-12-2001

  4. Datum ingang : 24-06-1996

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Datum ingang : 03-02-1995

    Instantie : Kantongerecht Leiden

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 23-04-1996

  6. Datum ingang : 30-05-1990

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter

    Datum eind : 23-04-1996

  7. Datum ingang : 19-12-1991

    Instantie : Raad van beroep 's-Gravenhage

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  8. Datum ingang : 01-07-1985

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 29-05-1990

  9. Datum ingang : 01-07-1985

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 29-05-1990

  10. Datum ingang : 12-03-1979

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 30-06-1985

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-11-2007

    Soort bedrijf/instantie : Ministerie

    Instantie : Ministerie van Buitenlandse Zaken

    Functie : Buitenlid van de Commissie van Bezwaar

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-11-2014