Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: D.A.
Achternaam: Schreuder
Titels: mr.

Rechtbank Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Voorzitter Klachtencommissie cliƫnten Stichting Bronovo-Nebo

    Instantie : Stichting Bronovo Nebo

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-05-2013

    Soort bedrijf/instantie : Ziekenhuis en verpleeghuis

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-11-2006

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 17-05-2005

    Datum eind : 31-10-2006

  3. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 15-07-2000

    Datum eind : 30-04-2006

  4. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Hoge Raad

    Datum ingang : 01-10-2001

    Datum eind : 30-04-2005

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Datum ingang : 01-09-2014

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Voorzitter Klachtencommissie Bronovo-Nebo

    Instantie : Stichting Bronovo-Nebo

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-05-2013

    Soort bedrijf/instantie : Ziekenhuis/verpleeghuis

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 31-08-2014

  2. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-11-2006

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 17-05-2005

    Datum eind : 31-10-2006

  4. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 15-07-2000

    Datum eind : 30-04-2006

  5. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Hoge Raad

    Datum ingang : 01-10-2001

    Datum eind : 30-04-2005