Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: C.J.
Achternaam: Verduyn
Titels: mr.

Rechtbank Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-01-2001

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Vice-president

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-04-2008

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-01-2001

    Datum eind : 31-03-2008

  5. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-05-1995

    Datum eind : 31-12-2000

  6. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 28-12-1993

    Datum eind : 30-04-1995

  7. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Hoge Raad

    Datum ingang : 01-08-1992

    Datum eind : 27-12-1993

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : senior raadsheer

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 26-05-2016

  2. Datum ingang : 01-01-2001

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-04-2008

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 01-01-2001

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-03-2008

  6. Datum ingang : 01-05-1995

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2000

  7. Datum ingang : 28-12-1993

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-04-1995

  8. Datum ingang : 01-08-1992

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 27-12-1993