Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: C.H.M.
Achternaam: van Altena
Titels: mr.

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-11-2017

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  3. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-04-2014

    Soort bedrijf/instantie : Stichting Code Geneesmiddelen Reclame (CGR)

    Instantie : Stichting Code Geneesmiddelen Reclame (CGR)

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Plaats : Gouda

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-01-2014

    Soort bedrijf/instantie : Commissie Integriteit Publieke Omroep (CIPO)

    Instantie : Commissie Integriteit Publieke OMroep (CIPO)

    Functie : Lid

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-01-2012

    Soort bedrijf/instantie : stichting

    Instantie : Stichting Studiecentrum Rechtspleging

    Functie : Docent

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

  4. Datum ingang : 01-01-2012

    Soort bedrijf/instantie : Waarderingskamer

    Instantie : Waarderingskamer

    Functie : Lid (onafhankelijk)

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  5. Datum ingang : 01-07-2005

    Soort bedrijf/instantie : Tuchtcollege

    Instantie : Centraal Medisch Tuchtcollege

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-07-2003

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-04-1999

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-04-1999

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 30-06-2003

  4. Datum ingang : 26-05-1993

    Instantie : Kantongerecht Haarlem

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Datum ingang : 26-05-1993

    Instantie : Kantongerecht Zaandam

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 26-03-1996

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-03-1999

  7. Datum ingang : 07-03-1991

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 25-03-1996

  8. Datum ingang : 01-02-1990

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Gerechtsauditeur tevens rechter plaatsvervanger

    Datum eind : 06-03-1991

  9. Datum ingang : 01-12-1983

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 31-01-1990

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2001

    Soort bedrijf/instantie : stichting

    Instantie : Stichting Code Geneesmiddelen Reclame (CGR)

    Functie : Lid commissie van beroep

    Plaats : Gouda

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-04-2014

  2. Datum ingang : 01-01-2003

    Soort bedrijf/instantie : stichting

    Instantie : Stichting Holland Symfonia

    Functie : Lid Raad van Toezicht

    Plaats : Haarlem

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-01-2014

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Instantie : Raad van State

    Functie : Staatsraad

Centrale Raad van Beroep

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Datum ingang : 01-11-2017

  3. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Datum ingang : 01-01-2013

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Functie : Staatsraad

    Instantie : Raad van State

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Stichting Code Geneesmiddelen Reclame (CGR)

    Plaats : Gouda

    Datum ingang : 01-04-2014

    Soort bedrijf/instantie : Stichting Code Geneesmiddelen Reclame (CGR)

    Bezoldigd : Ja

  2. Functie : Lid

    Instantie : Commissie Integriteit Publieke OMroep (CIPO)

    Datum ingang : 01-01-2014

    Soort bedrijf/instantie : Commissie Integriteit Publieke Omroep (CIPO)

    Bezoldigd : Ja

  3. Functie : Docent

    Instantie : Stichting Studiecentrum Rechtspleging

    Plaats : Utrecht

    Datum ingang : 01-01-2012

    Soort bedrijf/instantie : stichting

    Bezoldigd : Ja

  4. Functie : Lid (onafhankelijk)

    Instantie : Waarderingskamer

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2012

    Soort bedrijf/instantie : Waarderingskamer

    Bezoldigd : Ja

  5. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Centraal Medisch Tuchtcollege

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-07-2005

    Soort bedrijf/instantie : Tuchtcollege

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-07-2003

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 01-04-1999

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-04-1999

    Datum eind : 30-06-2003

  4. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Haarlem

    Datum ingang : 26-05-1993

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Zaandam

    Datum ingang : 26-05-1993

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 26-03-1996

    Datum eind : 31-03-1999

  7. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 07-03-1991

    Datum eind : 25-03-1996

  8. Functie : Gerechtsauditeur tevens rechter plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 01-02-1990

    Datum eind : 06-03-1991

  9. Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 01-12-1983

    Datum eind : 31-01-1990

Rechtbank Noord-Holland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-11-2017

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  3. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-04-2014

    Soort bedrijf/instantie : Stichting Code Geneesmiddelen Reclame (CGR)

    Instantie : Stichting Code Geneesmiddelen Reclame (CGR)

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Plaats : Gouda

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-01-2014

    Soort bedrijf/instantie : Commissie Integriteit Publieke Omroep (CIPO)

    Instantie : Commissie Integriteit Publieke OMroep (CIPO)

    Functie : Lid

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-01-2012

    Soort bedrijf/instantie : stichting

    Instantie : Stichting Studiecentrum Rechtspleging

    Functie : Docent

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

  4. Datum ingang : 01-01-2012

    Soort bedrijf/instantie : Waarderingskamer

    Instantie : Waarderingskamer

    Functie : Lid (onafhankelijk)

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  5. Datum ingang : 01-07-2005

    Soort bedrijf/instantie : Tuchtcollege

    Instantie : Centraal Medisch Tuchtcollege

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-07-2003

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-04-1999

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-04-1999

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 30-06-2003

  4. Datum ingang : 26-05-1993

    Instantie : Kantongerecht Haarlem

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Datum ingang : 26-05-1993

    Instantie : Kantongerecht Zaandam

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 26-03-1996

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-03-1999

  7. Datum ingang : 07-03-1991

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 25-03-1996

  8. Datum ingang : 01-02-1990

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Gerechtsauditeur tevens rechter plaatsvervanger

    Datum eind : 06-03-1991

  9. Datum ingang : 01-12-1983

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 31-01-1990

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Instantie : Raad van State

    Functie : Staatsraad