Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: C.E.
Achternaam: van Oosten-van Smaalen
Titels: mr.

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : senior rechter

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2014

    Soort bedrijf/instantie : Kamer voor het Notariaat Amsterdam

    Instantie : Kamer voor het Notariaat Amsterdam

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-09-2012

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : College van Beroep voor de Examens van Hogeschool InHolland

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Diemen

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-02-2007

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 23-02-2001

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 27-09-1994

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 22-02-2001

  5. Datum ingang : 07-09-1990

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter

    Datum eind : 26-09-1994

  6. Datum ingang : 15-08-1985

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 26-09-1994

  7. Datum ingang : 27-07-1988

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 26-09-1994

  8. Datum ingang : 02-12-1991

    Instantie : Raad van beroep Rotterdam

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  9. Datum ingang : 01-10-1985

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 06-09-1990

Rechtbank Noord-Holland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : senior rechter

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2014

    Soort bedrijf/instantie : Kamer voor het Notariaat Amsterdam

    Instantie : Kamer voor het Notariaat Amsterdam

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-09-2012

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : College van Beroep voor de Examens van Hogeschool InHolland

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Diemen

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-02-2007

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 23-02-2001

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 27-09-1994

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 22-02-2001

  5. Datum ingang : 07-09-1990

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter

    Datum eind : 26-09-1994

  6. Datum ingang : 15-08-1985

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 26-09-1994

  7. Datum ingang : 27-07-1988

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 26-09-1994

  8. Datum ingang : 02-12-1991

    Instantie : Raad van beroep Rotterdam

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  9. Datum ingang : 01-10-1985

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 06-09-1990

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-12-2008

    Soort bedrijf/instantie : Kamer van Toezicht

    Instantie : Kamer van Toezicht

    Functie : Plaatsvervangend lid

    Plaats : Haarlem

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 31-12-2013