Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: A.P.M.
Achternaam: van Rijn
Titels: mr.

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-04-2016

    Soort bedrijf/instantie : Stichting Tuchtrecht Banken

    Instantie : Stichting Tuchtrecht Banken

    Functie : Lid Tuchtcommissie Banken

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-01-2004

    Soort bedrijf/instantie : uitgeverij

    Instantie : Kluwer

    Functie : Auteurswerkzaamheden

    Plaats : Amersfoort

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2009

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 07-01-2004

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-06-2005

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2008

  4. Datum ingang : 01-09-2004

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-05-2005

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-04-2016

    Soort bedrijf/instantie : Stichting Tuchtrecht Banken

    Instantie : Stichting Tuchtrecht Banken

    Functie : Lid Tuchtcommissie Banken

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-01-2004

    Soort bedrijf/instantie : uitgeverij

    Instantie : Kluwer

    Functie : Auteurswerkzaamheden

    Plaats : Amersfoort

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2009

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 07-01-2004

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-06-2005

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2008

  4. Datum ingang : 01-09-2004

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-05-2005