Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: A.E.
Achternaam: van Montfrans-Wolters
Titels: mr.

Rechtbank Noord-Holland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : Rechter

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 25-09-2013

    Soort bedrijf/instantie : Raad voor de Journalistiek

    Instantie : Raad voor de Journalistiek

    Functie : Vice-voorzitter

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-03-2007

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Stichting Steunfonds Jeugdzorg Noord-Holland

    Functie : Bestuurslid

    Plaats : Noord-Holland

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 04-03-2008

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 24-09-2007

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter

    Datum eind : 04-03-2008

  3. Datum ingang : 21-04-2006

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 23-09-2007

Rechtbank Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2017

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Vice-voorzitter

    Instantie : Raad voor de Journalistiek

    Plaats : Amsterdam

    Datum ingang : 25-09-2013

    Soort bedrijf/instantie : Raad voor de Journalistiek

    Bezoldigd : Ja

  2. Functie : Bestuurslid

    Instantie : Stichting Steunfonds Jeugdzorg Noord-Holland

    Plaats : Noord-Holland

    Datum ingang : 01-03-2007

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 31-12-2016

  2. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 04-03-2008

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 24-09-2007

    Datum eind : 04-03-2008

  4. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 21-04-2006

    Datum eind : 23-09-2007