Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: A.B.A.P.M.
Achternaam: Ficq
Titels: mr.

Rechtshof s-Hertogenbosch

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 01-01-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Kroonlid

    Instantie : Hof van Discipline

    Plaats : 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 01-09-2013

    Datum eind : 01-09-2018

    Soort bedrijf/instantie : Hof van Discipline

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 01-09-2010

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Sectorvoorzitter

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Datum ingang : 01-08-2007

    Datum eind : 31-08-2010

  3. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Datum ingang : 01-01-2005

    Datum eind : 31-07-2007

  4. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Datum ingang : 07-03-2001

    Datum eind : 31-12-2004

  5. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Datum ingang : 01-07-1999

    Datum eind : 06-03-2001

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-07-2016

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2015

    Soort bedrijf/instantie : Opleidingsorganisatie

    Instantie : SPV, opleidingspartner voor politie en veiligheid

    Functie : Docent/Trainer

    Plaats : Vaassen

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-09-2013

    Soort bedrijf/instantie : Hof van Discipline

    Instantie : Hof van Discipline

    Functie : Kroonlid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-01-2018

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-06-2014

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 30-06-2016

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-05-2014

  3. Datum ingang : 01-09-2010

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-08-2007

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-08-2010

  5. Datum ingang : 01-01-2005

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-07-2007

  6. Datum ingang : 07-03-2001

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2004

  7. Datum ingang : 01-07-1999

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 06-03-2001