Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: F.J.L.
Achternaam: Pennings
Titels: prof. mr.

Centrale Raad van Beroep

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 28-04-1997

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Datum ingang : 01-01-2008

    Instantie : Universiteit Utrecht

    Functie : Hoogleraar Sociaal recht Universiteit Utrecht

    Plaats : Utrecht

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 28-05-2013

    Soort bedrijf/instantie : Studiecentrum

    Instantie : Stichting Studiecentrum Rechtspleging

    Functie : Docent

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-01-2009

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Kluwer

    Functie : Hoofdredacteur van het Tijdschrift recht & arbeid

    Plaats : Deventer

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-01-2001

    Soort bedrijf/instantie : Uitgeverij

    Instantie : Intersentia

    Functie : Redacteur van European Journal of Social Security Law

    Plaats : Antwerpen

    Bezoldigd : Nee

    Voorgaande betrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : University van Gothenburg

    Functie : Visiting professor

    Plaats : Gothenburg

    Datum eind : 01-01-2014

  2. Datum ingang : 01-01-1990

    Instantie : Universiteit Tilburg

    Functie : Hoogleraar Internationaal Socialezekerheidsrecht

    Plaats : Tilburg

    Datum eind : 01-01-2013