Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: B.F.
Achternaam: Keulen
Titels: prof. mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Instantie : Rijksuniversiteit Groningen

    Functie : Hoogleraar straf- en strafprocesrecht

    Plaats : Groningen

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 10-07-2012

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Kluwer

    Functie : Annotator

    Plaats : Deventer

    Bezoldigd : Onbekend

  2. Datum ingang : 14-10-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Bestuur Nederlands-Vlaamse Vereniging voor Strafrecht

    Functie : Lid

    Plaats : Tilburg

    Bezoldigd : Onbekend

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Editorial board International criminal law review

    Functie : Lid

    Plaats : Leiden

    Bezoldigd : Onbekend

  4. Datum ingang : 04-05-2006

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Redactie studiepockets strafrecht

    Functie : Lid

    Plaats : Deventer

    Bezoldigd : Onbekend

  5. Datum ingang : 01-11-2005

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Redactie Verkeersrecht

    Functie : Lid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Onbekend

  6. Datum ingang : 01-12-2003

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Adviescommissie strafprocesrecht

    Functie : Lid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 20-11-2006

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 19-11-2006

  3. Datum ingang : 08-07-1994

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 15-04-2004

  4. Datum ingang : 08-09-1998

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

Hoge Raad

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-10-2017

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Advocaat-generaal

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Instantie : Rijksuniversiteit Groningen

    Functie : Hoogleraar straf- en strafprocesrecht

    Plaats : Groningen

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 10-07-2012

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Kluwer

    Functie : Annotator

    Plaats : Deventer

    Bezoldigd : Onbekend

  2. Datum ingang : 14-10-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Bestuur Nederlands-Vlaamse Vereniging voor Strafrecht

    Functie : Lid

    Plaats : Tilburg

    Bezoldigd : Onbekend

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Editorial board International criminal law review

    Functie : Lid

    Plaats : Leiden

    Bezoldigd : Onbekend

  4. Datum ingang : 04-05-2006

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Redactie studiepockets strafrecht

    Functie : Lid

    Plaats : Deventer

    Bezoldigd : Onbekend

  5. Datum ingang : 01-11-2005

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Redactie Verkeersrecht

    Functie : Lid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Onbekend

  6. Datum ingang : 01-12-2003

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Adviescommissie strafprocesrecht

    Functie : Lid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-09-2017

  2. Datum ingang : 20-11-2006

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 19-11-2006

  4. Datum ingang : 08-07-1994

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 15-04-2004

  5. Datum ingang : 08-09-1998

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001