Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: W.J.J.
Achternaam: Los
Titels: mr. drs.

Rechtbank Midden-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Lid

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Overijssel

    Datum ingang : 01-04-2013

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

  3. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Midden-Nederland

    Datum ingang : 01-01-2013

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Vice-voorzitter

    Instantie : Commissie van Beroep KiFiD en DSI

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 14-12-2012

    Soort bedrijf/instantie : Geschillencommissie

    Bezoldigd : Ja

  2. Functie : Gastdocent

    Instantie : Universiteit Utrecht

    Plaats : Utrecht

    Datum ingang : 01-10-2011

    Soort bedrijf/instantie : Universiteit

    Bezoldigd : Nee

  3. Functie : Wedstrijdleider wegraces

    Instantie : KNMV/CRT

    Datum ingang : 01-04-2007

    Soort bedrijf/instantie : Landelijke Vereniging/organisator

    Bezoldigd : Nee

  4. Functie : voorzitter

    Instantie : Bezwaarschriftencommissie van de Gemeenteraad

    Plaats : Nijmegen

    Datum ingang : 01-01-2003

    Datum eind : 23-02-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 31-03-2013

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Datum ingang : 24-04-2003

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Datum ingang : 12-10-2000

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Functie : Sectorvoorzitter

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-07-2010

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2009

    Datum eind : 31-12-2012

  6. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 24-04-2003

    Datum eind : 31-12-2008

  7. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2003

    Datum eind : 23-04-2003

  8. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Datum ingang : 01-01-2003

    Datum eind : 23-04-2003

  9. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 08-11-2001

    Datum eind : 31-12-2002

  10. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Lelystad

    Datum ingang : 19-10-1998

    Datum eind : 31-12-2001

  11. Functie : Kantonrechter

    Instantie : Kantongerecht Lelystad

    Datum ingang : 28-07-2000

    Datum eind : 07-11-2001

  12. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Datum ingang : 27-05-1998

    Datum eind : 27-07-2000

  13. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Datum ingang : 15-01-1996

    Datum eind : 26-05-1998

  14. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Datum ingang : 01-06-1994

    Datum eind : 14-01-1996

  15. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Datum ingang : 21-03-1994

    Datum eind : 31-05-1994

Rechtbank Overijssel

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Lid

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Overijssel

    Datum ingang : 01-04-2013

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

  3. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Midden-Nederland

    Datum ingang : 01-01-2013

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Vice-voorzitter

    Instantie : Commissie van Beroep KiFiD en DSI

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 14-12-2012

    Soort bedrijf/instantie : Geschillencommissie

    Bezoldigd : Ja

  2. Functie : Gastdocent

    Instantie : Universiteit Utrecht

    Plaats : Utrecht

    Datum ingang : 01-10-2011

    Soort bedrijf/instantie : Universiteit

    Bezoldigd : Nee

  3. Functie : Wedstrijdleider wegraces

    Instantie : KNMV/CRT

    Datum ingang : 01-04-2007

    Soort bedrijf/instantie : Landelijke Vereniging/organisator

    Bezoldigd : Nee

  4. Functie : voorzitter

    Instantie : Bezwaarschriftencommissie van de Gemeenteraad

    Plaats : Nijmegen

    Datum ingang : 01-01-2003

    Datum eind : 23-02-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 31-03-2013

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Datum ingang : 24-04-2003

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Datum ingang : 12-10-2000

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Functie : Sectorvoorzitter

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-07-2010

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2009

    Datum eind : 31-12-2012

  6. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 24-04-2003

    Datum eind : 31-12-2008

  7. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2003

    Datum eind : 23-04-2003

  8. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Datum ingang : 01-01-2003

    Datum eind : 23-04-2003

  9. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 08-11-2001

    Datum eind : 31-12-2002

  10. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Lelystad

    Datum ingang : 19-10-1998

    Datum eind : 31-12-2001

  11. Functie : Kantonrechter

    Instantie : Kantongerecht Lelystad

    Datum ingang : 28-07-2000

    Datum eind : 07-11-2001

  12. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Datum ingang : 27-05-1998

    Datum eind : 27-07-2000

  13. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Datum ingang : 15-01-1996

    Datum eind : 26-05-1998

  14. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Datum ingang : 01-06-1994

    Datum eind : 14-01-1996

  15. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Datum ingang : 21-03-1994

    Datum eind : 31-05-1994

Rechtbank Limburg

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter A

    Instantie : Rechtbank Limburg

    Datum ingang : 01-11-2016

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-11-2016

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Lid (gemeenschappelijke) medezeggenschapsraad

    Instantie : Vereniging voor Protestants Christelijk Basisonderwijs in de gemeente Ferwerderadiel

    Datum ingang : 15-11-2015

    Soort bedrijf/instantie : Vereniging

    Bezoldigd : Nee

  2. Functie : Vice-voorzitter

    Instantie : Commissie van Beroep KiFiD en DSI

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 14-12-2012

    Soort bedrijf/instantie : Geschillencommissie

    Bezoldigd : Ja

  3. Functie : Gastdocent

    Instantie : Universiteit Utrecht

    Plaats : Utrecht

    Datum ingang : 01-10-2011

    Soort bedrijf/instantie : Universiteit

    Bezoldigd : Nee

  4. Functie : Wedstrijdleider wegraces

    Instantie : KNMV/CRT

    Datum ingang : 01-04-2007

    Soort bedrijf/instantie : Landelijke Vereniging/organisator

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Lid

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 31-10-2016

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Midden-Nederland

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 31-10-2016

  3. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Overijssel

    Datum ingang : 01-04-2013

    Datum eind : 31-10-2016

  4. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 31-03-2013

  5. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Datum ingang : 24-04-2003

    Datum eind : 31-12-2012

  6. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Datum ingang : 12-10-2000

    Datum eind : 31-12-2012

  7. Functie : Sectorvoorzitter

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-07-2010

    Datum eind : 31-12-2012

  8. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2009

    Datum eind : 31-12-2012

  9. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 24-04-2003

    Datum eind : 31-12-2008

  10. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2003

    Datum eind : 23-04-2003

  11. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Datum ingang : 01-01-2003

    Datum eind : 23-04-2003

  12. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 08-11-2001

    Datum eind : 31-12-2002

  13. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Lelystad

    Datum ingang : 19-10-1998

    Datum eind : 31-12-2001

  14. Functie : Kantonrechter

    Instantie : Kantongerecht Lelystad

    Datum ingang : 28-07-2000

    Datum eind : 07-11-2001

  15. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Datum ingang : 27-05-1998

    Datum eind : 27-07-2000

  16. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Datum ingang : 15-01-1996

    Datum eind : 26-05-1998

  17. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Datum ingang : 01-06-1994

    Datum eind : 14-01-1996

  18. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Datum ingang : 21-03-1994

    Datum eind : 31-05-1994

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-09-2017

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : senior rechter A

  2. Datum ingang : 01-11-2016

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 15-11-2015

    Soort bedrijf/instantie : Vereniging

    Instantie : Vereniging voor Protestants Christelijk Basisonderwijs in de gemeente Ferwerderadiel

    Functie : Lid (gemeenschappelijke) medezeggenschapsraad

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 14-12-2012

    Soort bedrijf/instantie : Geschillencommissie

    Instantie : Commissie van Beroep KiFiD en DSI

    Functie : Vice-voorzitter

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-10-2011

    Soort bedrijf/instantie : Universiteit

    Instantie : Universiteit Utrecht

    Functie : Gastdocent

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 01-04-2007

    Soort bedrijf/instantie : Landelijke Vereniging/organisator

    Instantie : KNMV/CRT

    Functie : Wedstrijdleider wegraces

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-11-2016

    Instantie : Rechtbank Limburg

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-08-2017

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Lid

    Datum eind : 31-10-2016

  3. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Midden-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-10-2016

  4. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Overijssel

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-10-2016

  5. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2013

  6. Datum ingang : 24-04-2003

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  7. Datum ingang : 12-10-2000

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  8. Datum ingang : 01-07-2010

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2012

  9. Datum ingang : 01-01-2009

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  10. Datum ingang : 24-04-2003

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2008

  11. Datum ingang : 01-01-2003

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 23-04-2003

  12. Datum ingang : 01-01-2003

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 23-04-2003

  13. Datum ingang : 08-11-2001

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2002

  14. Datum ingang : 19-10-1998

    Instantie : Kantongerecht Lelystad

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  15. Datum ingang : 28-07-2000

    Instantie : Kantongerecht Lelystad

    Functie : Kantonrechter

    Datum eind : 07-11-2001

  16. Datum ingang : 27-05-1998

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Rechter

    Datum eind : 27-07-2000

  17. Datum ingang : 15-01-1996

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 26-05-1998

  18. Datum ingang : 01-06-1994

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 14-01-1996

  19. Datum ingang : 21-03-1994

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-05-1994

Rechtbank Noord-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-09-2017

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : senior rechter A

  2. Datum ingang : 01-11-2016

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 15-11-2015

    Soort bedrijf/instantie : Vereniging

    Instantie : Vereniging voor Protestants Christelijk Basisonderwijs in de gemeente Ferwerderadiel

    Functie : Lid (gemeenschappelijke) medezeggenschapsraad

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 14-12-2012

    Soort bedrijf/instantie : Geschillencommissie

    Instantie : Commissie van Beroep KiFiD en DSI

    Functie : Vice-voorzitter

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-10-2011

    Soort bedrijf/instantie : Universiteit

    Instantie : Universiteit Utrecht

    Functie : Gastdocent

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 01-04-2007

    Soort bedrijf/instantie : Landelijke Vereniging/organisator

    Instantie : KNMV/CRT

    Functie : Wedstrijdleider wegraces

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-11-2016

    Instantie : Rechtbank Limburg

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-08-2017

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Lid

    Datum eind : 31-10-2016

  3. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Midden-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-10-2016

  4. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Overijssel

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-10-2016

  5. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2013

  6. Datum ingang : 24-04-2003

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  7. Datum ingang : 12-10-2000

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  8. Datum ingang : 01-07-2010

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2012

  9. Datum ingang : 01-01-2009

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  10. Datum ingang : 24-04-2003

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2008

  11. Datum ingang : 01-01-2003

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 23-04-2003

  12. Datum ingang : 01-01-2003

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 23-04-2003

  13. Datum ingang : 08-11-2001

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2002

  14. Datum ingang : 19-10-1998

    Instantie : Kantongerecht Lelystad

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  15. Datum ingang : 28-07-2000

    Instantie : Kantongerecht Lelystad

    Functie : Kantonrechter

    Datum eind : 07-11-2001

  16. Datum ingang : 27-05-1998

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Rechter

    Datum eind : 27-07-2000

  17. Datum ingang : 15-01-1996

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 26-05-1998

  18. Datum ingang : 01-06-1994

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 14-01-1996

  19. Datum ingang : 21-03-1994

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-05-1994