Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: R.M.
Achternaam: Steinhaus
Titels: mr. drs.

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-10-2008

    Soort bedrijf/instantie : non-gouvernementele organisatie

    Instantie : Defence for Children International

    Functie : Expert resp. stuurgroeplid in projecten gericht op ontwikkeling en versterking jeugd(straf)recht Oekraïne

    Plaats : Leiden, Kiev (Oekraïne)

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-02-2009

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 23-01-2007

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 14-09-2007

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-01-2009

  4. Datum ingang : 01-01-2003

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Rechter

    Datum eind : 13-09-2007

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-10-2008

    Soort bedrijf/instantie : non-gouvernementele organisatie

    Instantie : Defence for Children International

    Functie : Expert resp. stuurgroeplid in projecten gericht op ontwikkeling en versterking jeugd(straf)recht Oekraïne

    Plaats : Leiden, Kiev (Oekraïne)

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-02-2009

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 23-01-2007

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 14-09-2007

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-01-2009

  4. Datum ingang : 01-01-2003

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Rechter

    Datum eind : 13-09-2007