Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.J.H.M.
Achternaam: van Gennip
Titels: mr. drs.

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-11-2008

    Soort bedrijf/instantie : Woningbouwcoöperatie

    Instantie : Woningbouwcoöperatie Haag Wonen

    Functie : Lid van de raad van commissarissen

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 09-05-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-05-2011

    Soort bedrijf/instantie : Politieke partij

    Instantie : Partijcommissie Veiligheid en Justitie VVD

    Functie : Voorzitter van de partijcommissie Justitie en Veiligheid van de VVD

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-04-2016

  2. Datum ingang : 01-06-2009

    Soort bedrijf/instantie : Zorgonderneming

    Instantie : De Opvoedpoli

    Functie : Voorzitter van de raad van commissarissen

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-01-2016

  3. Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : Werkgeversorganisatie

    Instantie : WOS

    Functie : Voorzitter bestuur

    Plaats : Arnhem

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-01-2016