Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: F.A.M.
Achternaam: Bakker
Titels: mr. drs.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-05-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-07-2016

    Soort bedrijf/instantie : College

    Instantie : College gerechtelijk deskundigen van het Nederlands Register Gerechtelijk Deskundigen

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-05-2007

    Soort bedrijf/instantie : Uitgeverij

    Instantie : SDU

    Functie : Auteur SDU Commentaar Strafvordering Voor- en Eindonderzoek

    Plaats : Arnhem

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-04-2013

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 30-04-2013

  3. Datum ingang : 16-06-2009

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  6. Datum ingang : 15-09-2007

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2010

  7. Datum ingang : 01-01-2005

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 14-09-2007

  8. Datum ingang : 10-11-1999

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2004

  9. Datum ingang : 16-01-1995

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 09-11-1999

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2010

    Soort bedrijf/instantie : Raad voor de Strafrechtstoepassing en Jeugdbescherming

    Instantie : Raad voor de Strafrechtstoepassing en Jeugdbescherming

    Functie : Plaatsvervangend algemeen voorzitter

    Plaats : Arnhem

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-09-2015