Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: W.H.A.C.M.
Achternaam: Bouwens
Titels: mr. dr.

Rechtbank Gelderland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Datum ingang : 15-08-2006

    Instantie : Vrije Universiteit

    Functie : Hoogleraar Sociaalrecht

    Plaats : Amsterdam

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2017

    Soort bedrijf/instantie : Brouwerij

    Instantie : Heineken

    Functie : Voorzitter ontslagcommissie

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-07-2015

    Soort bedrijf/instantie : Bank

    Instantie : ING

    Functie : Voorzitter ontslagadviescommissie

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-07-2012

    Soort bedrijf/instantie : Bank

    Instantie : ABN Amro Geschillencommissie

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Ja

  4. Datum ingang : 01-04-2012

    Soort bedrijf/instantie : Postacademisch onderwijs

    Instantie : Grotius

    Functie : Hoofddocent

    Plaats : Divers

    Bezoldigd : Ja

  5. Datum ingang : 01-01-2002

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : International for Labour and Social Security Law

    Functie : Bestuurslid Nederlandse Afdeling

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Onbekend

  6. Datum ingang : 01-01-2014

    Soort bedrijf/instantie : Wetenschapsfinanciering

    Instantie : NWO

    Functie : Voorzitter personeelsadviescommissie

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-01-2018

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2013

  2. Datum ingang : 28-12-1998

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-10-2012

    Soort bedrijf/instantie : Klachtencommissie aanstellingskeuringen

    Instantie : Sociaal-economische Raad

    Functie : Voorzitter (plaatsvervangend)

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 30-09-2016

  2. Datum ingang : 01-02-2007

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Commissie klachtenbehandeling aanstellingskeuringen

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 30-09-2016