Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: R.C.
Achternaam: Hartendorp
Titels: mr. dr.

Rechtbank Midden-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Midden-Nederland

    Datum ingang : 01-01-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Docent

    Instantie : SSR

    Plaats : Zutphen/Utrecht

    Datum ingang : 01-01-2010

    Datum eind : 28-02-2013

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

  2. Functie : Secretaris

    Instantie : Stichting Kop van Jut Carnivale

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-09-2009

    Datum eind : 01-12-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

  3. Functie : Lid

    Instantie : Redactieraad Rechtstreeks

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 08-07-2009

    Datum eind : 30-04-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Voorgaande betrekkingen

  1. Functie : Wetgevingsadviseur

    Instantie : Raad voor de rechtspraak

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-06-2003

    Datum eind : 30-04-2009

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Datum ingang : 01-05-2010

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Datum ingang : 01-05-2009

    Datum eind : 30-04-2010

Rechtbank Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-06-2014

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Functie : Docent

    Instantie : SSR

    Plaats : Zutphen/Utrecht

    Datum ingang : 01-01-2010

    Datum eind : 28-02-2013

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Midden-Nederland

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-05-2014

  2. Datum ingang : 01-05-2010

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-05-2009

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-04-2010