Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: Y.
Achternaam: Buruma
Titels: mr.

Hoge Raad

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-09-2011

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-05-2015

    Soort bedrijf/instantie : Curatorium van de leerstoel Nationale ombudsman, Universiteit Leiden

    Instantie : Kirchheiner Stichting

    Functie : Lid bestuur

    Plaats : Leiden

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-2014

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Rechters voor Rechters

    Functie : Bestuurslid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-12-2013

    Soort bedrijf/instantie : Museum

    Instantie : Haags Historisch Museum / Gevangenpoort

    Functie : Bestuurslid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 07-11-2013

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Stichting Maatschappij en Veiligheid

    Functie : Bestuurslid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

  5. Datum ingang : 01-01-2010

    Soort bedrijf/instantie : onderzoeksinstituut NWO

    Instantie : Ned. Studiecentrum Criminaliteit en Rechtshandhaving

    Functie : Voorzitter Raad van Bestuur

    Bezoldigd : Ja

  6. Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : uitgeverij

    Instantie : Kluwer

    Functie : Redacteur Nederlands Juristenblad

    Bezoldigd : Ja

  7. Datum ingang : 01-01-1995

    Soort bedrijf/instantie : opleidingsinstituten

    Instantie : Diverse instituten (o.a. SSR, Raad voor de rechtspraak, CPO, Radboud Universiteit .e.a)

    Functie : Gastdocent

    Bezoldigd : Ja

    Voorgaande betrekkingen

  1. Datum ingang : 01-09-1995

    Instantie : Radboud Universiteit

    Functie : Hoogleraar strafrecht

    Plaats : Nijmegen

    Datum eind : 01-09-2011

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 28-08-2000

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-08-2011

  2. Datum ingang : 26-03-1996

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-04-2004

  3. Datum ingang : 27-09-1994

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 25-03-1996

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-09-2015

    Soort bedrijf/instantie : Univeriteit

    Instantie : Radboud Universiteit

    Functie : Hoogleraar rechtstaat, rechtsvorming en democratie

    Plaats : Nijmegen

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-09-2017

  2. Datum ingang : 01-09-2008

    Soort bedrijf/instantie : ziekenhuis

    Instantie : Catherina Wilhelmina Ziekenhuis (CWZ)

    Functie : Lid Raad van Toezicht

    Plaats : Nijmegen

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-09-2016

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Instantie : Radboud Universiteit Nijmegen

    Functie : Hoogleraar straf- en strafprocesrecht

    Plaats : Nijmegen