Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: W.F.R.
Achternaam: Rinzema
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Advocaat

    Instantie : Ventoux

    Datum ingang : 01-09-2010

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

  2. Functie : Arbiter

    Instantie : Nederlands Arbitrage Instituut

    Datum ingang : 01-01-2001

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

  3. Functie : Arbiter

    Instantie : Stichting Geschillen Oplossing Automatisering (SGOA)

    Datum ingang : 01-01-1997

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Datum ingang : 28-07-2000

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Datum ingang : 02-07-1993

    Datum eind : 17-11-2005

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 29-08-2014

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Advocaat

    Instantie : Ventoux

    Datum ingang : 01-09-2010

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

  2. Functie : Arbiter

    Instantie : Nederlands Arbitrage Instituut

    Datum ingang : 01-01-2001

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

  3. Functie : Arbiter

    Instantie : Stichting Geschillen Oplossing Automatisering (SGOA)

    Datum ingang : 01-01-1997

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 28-08-2014

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Datum ingang : 28-07-2000

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Datum ingang : 02-07-1993

    Datum eind : 17-11-2005