Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: W.C.J.
Achternaam: Robert
Titels: mr.

Rechtbank Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 16-08-2015

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 15-08-2015

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 25-08-1999

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 26-05-1993

    Instantie : Kantongerecht Haarlem

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Datum ingang : 26-05-1993

    Instantie : Kantongerecht Zaandam

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 18-12-1989

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 24-08-1999

  7. Datum ingang : 27-08-1985

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 17-12-1989