Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: W.
Achternaam: Foppen
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

  2. Datum ingang : 23-11-2016

    Instantie : Rechtbank Overijssel

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Voorzitter

    Instantie : Klachtencommissie St. Jansdal Ziekenhuis

    Plaats : Hardewijk

    Datum ingang : 01-08-2005

    Datum eind : 01-08-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2012

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-07-2009

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 01-01-2012

  3. Datum ingang : 17-11-2008

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 01-07-2009

  4. Datum ingang : 01-03-2008

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 30-06-2009

  5. Datum ingang : 01-01-2007

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter

    Datum eind : 29-02-2008

  6. Datum ingang : 01-02-2006

    Instantie : Arrondissementsparket Arnhem

    Functie : Officier

    Datum eind : 31-12-2006

  7. Datum ingang : 13-05-1997

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-01-2006

  8. Datum ingang : 01-04-1996

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 12-05-1997

  9. Datum ingang : 02-10-1995

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-1996

  10. Datum ingang : 01-10-1992

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 31-03-1996

Rechtbank Overijssel

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

  2. Datum ingang : 23-11-2016

    Instantie : Rechtbank Overijssel

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2012

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-07-2009

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 01-01-2012

  3. Datum ingang : 17-11-2008

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 01-07-2009

  4. Datum ingang : 01-03-2008

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 30-06-2009

  5. Datum ingang : 01-01-2007

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter

    Datum eind : 29-02-2008

  6. Datum ingang : 01-02-2006

    Instantie : Arrondissementsparket Arnhem

    Functie : Officier

    Datum eind : 31-12-2006

  7. Datum ingang : 13-05-1997

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-01-2006

  8. Datum ingang : 01-04-1996

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 12-05-1997

  9. Datum ingang : 02-10-1995

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-1996

  10. Datum ingang : 01-10-1992

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 31-03-1996