Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: U.
Achternaam: van Houten
Titels: mr.

Rechtbank Overijssel

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Overijssel

    Functie : senior rechter A

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 26-03-2012

    Soort bedrijf/instantie : koor

    Instantie : Concertkoor Sursum Corda Almelo te Almelo.

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Almelo

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 22-04-2011

    Soort bedrijf/instantie : Vereniging van Eigenaren

    Instantie : Vereniging van Eigenaren

    Functie : Secretaris

    Plaats : Almelo

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-01-2007

    Soort bedrijf/instantie : tuchtrechtspraak

    Instantie : Raad van Toezicht Noord van de Ned. Vereniging van Makelaars

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Zwolle

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-03-2013

  2. Datum ingang : 01-12-2008

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-12-2008

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 01-07-2008

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 30-11-2008

  6. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 30-11-2008

  7. Datum ingang : 12-03-1999

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 30-06-2008

  8. Datum ingang : 11-03-1999

    Instantie : Kantongerecht Beetsterzwaag

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 11-03-1999

    Instantie : Kantongerecht Heerenveen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 11-03-1999

    Instantie : Kantongerecht Leeuwarden

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  11. Datum ingang : 11-03-1999

    Instantie : Kantongerecht Sneek

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  12. Datum ingang : 01-01-1995

    Instantie : Kantongerecht Heerenveen

    Functie : Kantonrechter

    Datum eind : 10-03-1999

  13. Datum ingang : 02-07-1993

    Instantie : Kantongerecht Beetsterzwaag

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-1994

  14. Datum ingang : 02-07-1993

    Instantie : Kantongerecht Heerenveen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-1994

  15. Datum ingang : 27-05-1993

    Instantie : Kantongerecht Leeuwarden

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-1994

  16. Datum ingang : 02-07-1993

    Instantie : Kantongerecht Sneek

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-1994

  17. Datum ingang : 17-06-1992

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-1994

  18. Datum ingang : 07-03-1991

    Instantie : Raad van beroep Groningen

    Functie : Ondervoorzitter

    Datum eind : 16-06-1992

  19. Datum ingang : 20-01-1992

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 16-06-1992

  20. Datum ingang : 01-04-1990

    Instantie : Raad van beroep Groningen

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 06-03-1991

  21. Datum ingang : 10-08-1990

    Instantie : Raad van beroep Groningen

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 06-03-1991

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-10-2010

    Soort bedrijf/instantie : Landelijk overleg rechtspraak

    Instantie : Landelijk overleg vakinhoud civiel en kanton

    Functie : Lid

    Plaats : Almelo/Utrecht

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-10-2016

  2. Datum ingang : 01-01-2008

    Soort bedrijf/instantie : kinder- en jeugdpsychiatrie

    Instantie : Accare

    Functie : Voorzitter Raad van Toezicht

    Plaats : Assen

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-01-2016