Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: Tj.
Achternaam: Zuidema
Titels: mr.

Rechtbank Oost-Brabant

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-12-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Brabant

    Functie : senior rechter A

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-07-2017

    Soort bedrijf/instantie : Hof van Discipline

    Instantie : Hof van Discipline

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-02-2017

    Soort bedrijf/instantie : Regionaal tuchtcollege gezondheidszorg

    Instantie : Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport

    Functie : Plv. voorzitter Regionaal tuchtcollege gezondheidszorg

    Plaats : Eindhoven

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-11-2015

    Soort bedrijf/instantie : Rechtbank Oost-Brabant / Tuchtrechtspraak

    Instantie : Kamer voor het Notariaat

    Functie : Plv. voorzitter Kamer voor het Notariaat

    Plaats : 's-Hertogenbosch

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 27-03-2015

    Soort bedrijf/instantie : Loket Interne Conflictbemiddeling voor de Rechtspraak (LIC)

    Instantie : Rechtspraak

    Functie : Lid Landelijke Rechtspraak Klachtadviescommissie ongewenst gedrag

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

  5. Datum ingang : 01-09-2013

    Soort bedrijf/instantie : Nederlandse Orde van Advocaten

    Instantie : NOVA

    Functie : Trainer / docent beroepsopleiding Advocatuur

    Plaats : Utrecht e.o.

    Bezoldigd : Ja

  6. Datum ingang : 01-01-2002

    Soort bedrijf/instantie : Vereniging Huurrechtadvocaten Utrecht

    Instantie : Vereniging Huurrechtadvocaten Utrecht

    Functie : Buitengewoon lid

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

  7. Datum ingang : 01-01-2002

    Soort bedrijf/instantie : Vereniging Huurrecht Advocaten

    Instantie : Vereniging Huurrecht Advocaten (VHA)

    Functie : Lid examencommissie

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-11-2013

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 30-11-2013

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-10-2013

  3. Datum ingang : 01-12-2010

    Instantie : Rechtbank Dordrecht

    Functie : Voorzitter van het bestuur

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 15-08-2007

    Instantie : Rechtbank Dordrecht

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 30-11-2010

  5. Datum ingang : 01-02-2004

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 14-08-2007

  6. Datum ingang : 01-04-2003

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-01-2004

  7. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2003

  8. Datum ingang : 18-05-2001

    Instantie : Kantongerecht 's-Gravenhage

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 18-05-2001

    Instantie : Kantongerecht Alphen aan den Rijn

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 22-11-1994

    Instantie : Kantongerecht Arnhem

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  11. Datum ingang : 18-05-2001

    Instantie : Kantongerecht Delft

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  12. Datum ingang : 18-05-2001

    Instantie : Kantongerecht Gouda

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  13. Datum ingang : 18-05-2001

    Instantie : Kantongerecht Leiden

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  14. Datum ingang : 01-06-2001

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  15. Datum ingang : 01-12-1994

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2015

    Soort bedrijf/instantie : Hof van Discipline

    Instantie : Hof van Discipline

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 30-06-2017

  2. Datum ingang : 01-09-2013

    Soort bedrijf/instantie : Hof van Discipline

    Instantie : Hof van Discipline

    Functie : Kroonlid

    Plaats : Den Bosch

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 31-12-2014