Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: T.P.L.
Achternaam: Bot
Titels: mr.

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-10-2015

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Datum ingang : 01-01-2012

    Functie : Plv. Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid, tevens directeur Strategie en Bedrij

    Plaats : Den Haag

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Soort bedrijf/instantie : (ouderenzorg, caritas, vermogensbeheer)

    Instantie : Stichting

    Functie : Voorzitter Stichting Hofje Codde en van Beresteyn te Haarlem

    Plaats : Heemstede

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-1984

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Pastoor Dellemijnstichting (caritas)

    Functie : Voorzitter Pastoor Dellemijnstichting (caritas)

    Plaats : Heemstede

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-01-1974

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Stichting Vrienden van 't Loo

    Functie : Voorzitter Stichting Vrienden van 't Loo (caritas)

    Plaats : Heemstede

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 10-10-2014

    Soort bedrijf/instantie : Raad

    Instantie : Raad voor de rechtshandhaving

    Functie : Lid Raad voor de rechtshandhaving

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 10-10-2018

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Functie : Voorzitter parochiebestuur Kathedrale Basiliek St. Bavo

    Instantie : Kathedrale Basiliek St. Bavo

    Plaats : Haarlem

    Datum ingang : 01-01-1998

    Datum eind : 01-01-2013

    Soort bedrijf/instantie : Parochiebestuur

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 11-09-2014

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-09-2015

  2. Datum ingang : 01-05-1997

    Instantie : Arrondissementsparket Haarlem

    Functie : Fungerend hoofdofficier van justitie

    Datum eind : 01-01-2001

  3. Datum ingang : 26-07-1990

    Instantie : Arrondissementsparket Amsterdam

    Functie : Officier eerste klasse

    Datum eind : 30-04-1997

  4. Datum ingang : 27-07-1984

    Instantie : Arrondissementsparket Haarlem

    Functie : Arrondissementsofficier van justitie

    Datum eind : 25-07-1990

  5. Datum ingang : 28-06-1983

    Instantie : Arrondissementsparket Haarlem

    Functie : Substituut-officier

    Datum eind : 26-07-1984

  6. Datum ingang : 28-06-1977

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 27-06-1983

    Voorgaande betrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2012

    Instantie : Ministerie van Veiligheid en Justitie

    Functie : Plv. Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid, tevens directeur Strategie en Bedrijfsvoering

    Plaats : Den Haag

    Datum eind : 01-09-2014

  2. Datum ingang : 01-01-2008

    Instantie : Ministerie van Veiligheid en Justitie

    Functie : Plv. Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding (NCTB) tevens directeur (programma-)directie Regie

    Plaats : Den Haag

    Datum eind : 31-12-2011