Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: S.W.
Achternaam: Kuip
Titels: mr.

Rechtbank Rotterdam

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-09-2010

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 01-09-2010

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-03-2009

    Datum eind : 31-08-2010

  4. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 01-01-2002

    Datum eind : 01-03-2009

  5. Functie : Kantonrechter

    Instantie : Kantongerecht Rotterdam

    Datum ingang : 01-01-2000

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Amersfoort

    Datum ingang : 18-05-1998

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Utrecht

    Datum ingang : 18-05-1998

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 07-08-2001

    Datum eind : 31-12-2001

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-09-2010

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 01-09-2010

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-03-2009

    Datum eind : 31-08-2010

  4. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 01-01-2002

    Datum eind : 01-03-2009

  5. Functie : Kantonrechter

    Instantie : Kantongerecht Rotterdam

    Datum ingang : 01-01-2000

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Amersfoort

    Datum ingang : 18-05-1998

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Utrecht

    Datum ingang : 18-05-1998

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 07-08-2001

    Datum eind : 31-12-2001