Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: R.J.H.
Achternaam: van den Dungen
Titels: mr.

Rechtbank Zeeland-West-Brabant

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Zeeland-West-Brabant

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Datum ingang : 10-12-1980

    Instantie : Geeraedts Van den Dungen Advocaten

    Functie : Advocaat en procureur

    Plaats : 's-Hertogenbosch

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-04-2009

    Soort bedrijf/instantie : gevangeniswezen

    Instantie : Justitiƫle Inrichtingen Vught

    Functie : Lid commissie van toezicht

    Plaats : Vught

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-10-2007

    Soort bedrijf/instantie : Oudenzorg

    Instantie : De Annenborch

    Functie : Lid Raad van Toezicht

    Plaats : Rosmalen

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-10-2007

    Soort bedrijf/instantie : Culturele instelling

    Instantie : Muziekcentrum De Toonzaal

    Functie : Voorzitter bestuur

    Plaats : 's-Hertogenbosch

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 01-01-2014

    Soort bedrijf/instantie : woningcorporatie

    Instantie : Zayaz

    Functie : Voorzitter Raad van Commissarissen

    Plaats : Den Bosch

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-01-2018

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank Breda

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 28-08-2001

    Instantie : Kantongerecht Bergen op Zoom

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  3. Datum ingang : 28-08-2001

    Instantie : Kantongerecht Breda

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  4. Datum ingang : 28-08-2001

    Instantie : Kantongerecht Tilburg

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Soort bedrijf/instantie : maatschappelijke opvang

    Instantie : Traverse

    Functie : Voorzitter Raad van Toezicht

    Plaats : Tilburg

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 15-04-2014