Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: R.J.F.
Achternaam: Thiessen
Titels: mr.

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : senior raadsheer

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-06-2008

    Soort bedrijf/instantie : klachteninstelling betreffende financiële producten of diensten

    Instantie : Klachteninstituut Financiële Dienstverlening (Kifid)

    Functie : Lid beroepscommissie Kifid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 18-03-2005

    Soort bedrijf/instantie : het werk van DSI is gericht op het bevorderen van de deskundigheid en de integriteit van de financiele dienstverlening

    Instantie : Dutch Securities Institute (DSI)

    Functie : Lid beroepscommissie DSI

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2006

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 23-06-1998

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2005

  4. Datum ingang : 26-05-1993

    Instantie : Kantongerecht Haarlem

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Datum ingang : 26-05-1993

    Instantie : Kantongerecht Zaandam

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 24-08-1992

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 22-06-1998

  7. Datum ingang : 13-11-1991

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 23-08-1992

  8. Datum ingang : 01-03-1989

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 12-11-1991

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-04-2006

    Soort bedrijf/instantie : tijdschrift voor publicatie van civiele uitspraken

    Instantie : Nederlandse Jurisprudentie Feitenuitspraak (civiele uitspraken)

    Functie : Medewerker

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 31-12-2012

Rechtbank Noord-Holland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : senior raadsheer

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-06-2008

    Soort bedrijf/instantie : klachteninstelling betreffende financiële producten of diensten

    Instantie : Klachteninstituut Financiële Dienstverlening (Kifid)

    Functie : Lid beroepscommissie Kifid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 18-03-2005

    Soort bedrijf/instantie : het werk van DSI is gericht op het bevorderen van de deskundigheid en de integriteit van de financiele dienstverlening

    Instantie : Dutch Securities Institute (DSI)

    Functie : Lid beroepscommissie DSI

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2006

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 23-06-1998

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2005

  4. Datum ingang : 26-05-1993

    Instantie : Kantongerecht Haarlem

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Datum ingang : 26-05-1993

    Instantie : Kantongerecht Zaandam

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 24-08-1992

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 22-06-1998

  7. Datum ingang : 13-11-1991

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 23-08-1992

  8. Datum ingang : 01-03-1989

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 12-11-1991