Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: R.H.
Achternaam: Smits
Titels: mr.

Rechtbank Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Lid van het bestuur

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : senior rechter A

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-10-2006

    Soort bedrijf/instantie : Geschillencommissie

    Instantie : Geschillencommissie energie en water

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter Geschillencommissie Energie

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-06-2015

    Soort bedrijf/instantie : Adviescommissie

    Instantie : Adviescommissie ongeschiktheidsontslag rechterlijke ambtenaren

    Functie : Plaatsvervangend lid

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 11-02-2019

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-09-2009

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 04-03-2008

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 01-09-2009

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 01-05-2001

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-08-2009

  6. Datum ingang : 01-07-2002

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 04-03-2008

  7. Datum ingang : 01-04-1994

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Rechter

    Datum eind : 30-06-2002

  8. Datum ingang : 01-04-1993

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 31-03-1994

  9. Datum ingang : 03-12-1992

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-1994

  10. Datum ingang : 01-10-1987

    Instantie : Raad van beroep Roermond

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 02-12-1992