Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: R.C.
Achternaam: Stam
Titels: mr.

College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Functie : senior raadsheer

  2. Datum ingang : 01-10-2010

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-11-2017

    Soort bedrijf/instantie : VUMC academisch ziekenhuis

    Instantie : VUMC

    Functie : Voorziter Bezwaarencommissie VUMC, tevens Begeleidingscommissie Sociaal Beleidskader

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-07-2017

    Soort bedrijf/instantie : zorginstelling

    Instantie : Esdégé Reipersdaal

    Functie : Voorzitter Klachtencommissie personeel

    Plaats : Broek op Langedijk

    Bezoldigd : Onbekend

  3. Datum ingang : 01-07-2017

    Soort bedrijf/instantie : zorginstelling

    Instantie : Esdégé Reipersdaal

    Functie : Voozitter Commissie Sociale Begeleiding

    Bezoldigd : Onbekend

  4. Datum ingang : 14-10-2016

    Soort bedrijf/instantie : Ned. Vereniging voor rechtspraak

    Instantie : NVvR

    Functie : Lid commissie Opleiding & Ontwikkeling

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

  5. Datum ingang : 01-01-2015

    Soort bedrijf/instantie : Internationale rechtersvereniging

    Instantie : Association of European Competition Law Judges Vereniging naar Engels recht

    Functie : Member of the council

    Plaats : London, Verenigd Koninkrijk

    Bezoldigd : Nee

  6. Datum ingang : 11-05-2012

    Soort bedrijf/instantie : Wetenschappelijke vereniging voor de beoefening van het bestuursrecht

    Instantie : VAR Vereniging voor bestuursrecht

    Functie : Bestuurslid

    Plaats : diverse

    Bezoldigd : Nee

  7. Datum ingang : 01-01-2005

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : OSR Opleidingen

    Functie : Docent/trainer

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

  8. Datum ingang : 01-01-2001

    Soort bedrijf/instantie : Opleidingsinstituut

    Instantie : Studiecentrum Rechtspleging

    Functie : Docent

    Plaats : Zutphen

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 10-10-2007

    Instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2010

  2. Datum ingang : 01-10-2010

    Instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  3. Datum ingang : 05-03-2003

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 30-09-2010

  4. Datum ingang : 21-02-2001

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 28-02-2003

  5. Datum ingang : 20-04-1998

    Instantie : Kantongerecht Alkmaar

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 20-04-1998

    Instantie : Kantongerecht Den Helder

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 01-10-1993

    Instantie : Kantongerecht Hoorn

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 07-07-1994

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Rechter

    Datum eind : 20-02-2001

  9. Datum ingang : 15-01-1991

    Instantie : Raad van beroep Amsterdam

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 06-07-1994

  10. Datum ingang : 01-07-1992

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter

    Datum eind : 06-07-1994

  11. Datum ingang : 13-04-1992

    Instantie : Raad van beroep Amsterdam

    Functie : Ondervoorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  12. Datum ingang : 13-02-1991

    Instantie : Raad van beroep Amsterdam

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 12-04-1992

  13. Datum ingang : 12-08-1985

    Instantie : Raad van beroep Zwolle

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 14-01-1991

  14. Datum ingang : 01-01-1984

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Waarnemend griffier

    Datum eind : 11-08-1985

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-12-2009

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Instituut voor Juridische Opleidingen

    Functie : Docent

    Bezoldigd : Onbekend

    Datum eind : 01-01-2014

Centrale Raad van Beroep

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Functie : senior raadsheer

  2. Datum ingang : 01-10-2010

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-11-2017

    Soort bedrijf/instantie : VUMC academisch ziekenhuis

    Instantie : VUMC

    Functie : Voorziter Bezwaarencommissie VUMC, tevens Begeleidingscommissie Sociaal Beleidskader

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-07-2017

    Soort bedrijf/instantie : zorginstelling

    Instantie : Esdégé Reipersdaal

    Functie : Voorzitter Klachtencommissie personeel

    Plaats : Broek op Langedijk

    Bezoldigd : Onbekend

  3. Datum ingang : 01-07-2017

    Soort bedrijf/instantie : zorginstelling

    Instantie : Esdégé Reipersdaal

    Functie : Voozitter Commissie Sociale Begeleiding

    Bezoldigd : Onbekend

  4. Datum ingang : 14-10-2016

    Soort bedrijf/instantie : Ned. Vereniging voor rechtspraak

    Instantie : NVvR

    Functie : Lid commissie Opleiding & Ontwikkeling

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

  5. Datum ingang : 01-01-2015

    Soort bedrijf/instantie : Internationale rechtersvereniging

    Instantie : Association of European Competition Law Judges Vereniging naar Engels recht

    Functie : Member of the council

    Plaats : London, Verenigd Koninkrijk

    Bezoldigd : Nee

  6. Datum ingang : 11-05-2012

    Soort bedrijf/instantie : Wetenschappelijke vereniging voor de beoefening van het bestuursrecht

    Instantie : VAR Vereniging voor bestuursrecht

    Functie : Bestuurslid

    Plaats : diverse

    Bezoldigd : Nee

  7. Datum ingang : 01-01-2005

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : OSR Opleidingen

    Functie : Docent/trainer

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

  8. Datum ingang : 01-01-2001

    Soort bedrijf/instantie : Opleidingsinstituut

    Instantie : Studiecentrum Rechtspleging

    Functie : Docent

    Plaats : Zutphen

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 10-10-2007

    Instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2010

  2. Datum ingang : 01-10-2010

    Instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  3. Datum ingang : 05-03-2003

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 30-09-2010

  4. Datum ingang : 21-02-2001

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 28-02-2003

  5. Datum ingang : 20-04-1998

    Instantie : Kantongerecht Alkmaar

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 20-04-1998

    Instantie : Kantongerecht Den Helder

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 01-10-1993

    Instantie : Kantongerecht Hoorn

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 07-07-1994

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Rechter

    Datum eind : 20-02-2001

  9. Datum ingang : 15-01-1991

    Instantie : Raad van beroep Amsterdam

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 06-07-1994

  10. Datum ingang : 01-07-1992

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter

    Datum eind : 06-07-1994

  11. Datum ingang : 13-04-1992

    Instantie : Raad van beroep Amsterdam

    Functie : Ondervoorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  12. Datum ingang : 13-02-1991

    Instantie : Raad van beroep Amsterdam

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 12-04-1992

  13. Datum ingang : 12-08-1985

    Instantie : Raad van beroep Zwolle

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 14-01-1991

  14. Datum ingang : 01-01-1984

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Waarnemend griffier

    Datum eind : 11-08-1985