Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: R.A.Th.M.
Achternaam: Dekkers
Titels: mr.

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : senior raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 26-05-2015

    Soort bedrijf/instantie : United Nations Security Council un Department of Political Affairs

    Instantie : United Nations Security Council

    Functie : Expert IHL (International Humanitarian Law)

    Plaats : New York

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 05-04-2013

    Soort bedrijf/instantie : Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Instantie : Maastricht University

    Functie : Lid Alumni Adviesraad

    Plaats : Maastricht

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-12-2012

    Soort bedrijf/instantie : Universiteit

    Instantie : Universiteit Maastricht, Erasmus Universiteit Rotterdam

    Functie : Gastdocent internationaal strafrecht

    Plaats : Maastricht - Rotterdam

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-07-2008

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  3. Datum ingang : 04-07-2002

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 30-06-2008

  4. Datum ingang : 15-08-2001

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Rechter

    Datum eind : 03-07-2002

  5. Datum ingang : 01-08-1997

    Instantie : Gemeensch. Hof van Justitie v.d. Ned. Antillen en Aruba

    Functie : Lid

    Datum eind : 15-08-2001

  6. Datum ingang : 21-06-1995

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter

    Datum eind : 14-08-2001

  7. Datum ingang : 01-08-1994

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 20-06-1995

  8. Datum ingang : 01-08-1994

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 20-06-1995

Rechtshof s-Hertogenbosch

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 01-06-2017

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Constitutional Judge

    Instantie : Kosovo Specialist Chambers

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-02-2017

    Soort bedrijf/instantie : Specialist Chamber of the Constitutional Court

    Bezoldigd : Ja

  2. Functie : Expert IHL (International Humanitarian Law)

    Instantie : United Nations Security Council

    Plaats : New York

    Datum ingang : 26-05-2015

    Soort bedrijf/instantie : United Nations Security Council un Department of Political Affairs

    Bezoldigd : Nee

  3. Functie : Lid Alumni Adviesraad

    Instantie : Maastricht University

    Plaats : Maastricht

    Datum ingang : 05-04-2013

    Soort bedrijf/instantie : Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Bezoldigd : Nee

  4. Functie : Gastdocent internationaal strafrecht

    Instantie : Universiteit Maastricht, Erasmus Universiteit Rotterdam

    Plaats : Maastricht - Rotterdam

    Datum ingang : 01-12-2012

    Soort bedrijf/instantie : Universiteit

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 31-05-2017

  2. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Vice-president

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-07-2008

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 04-07-2002

    Datum eind : 30-06-2008

  5. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Datum ingang : 15-08-2001

    Datum eind : 03-07-2002

  6. Functie : Lid

    Instantie : Gemeensch. Hof van Justitie v.d. Ned. Antillen en Aruba

    Datum ingang : 01-08-1997

    Datum eind : 15-08-2001

  7. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 21-06-1995

    Datum eind : 14-08-2001

  8. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-08-1994

    Datum eind : 20-06-1995

  9. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-08-1994

    Datum eind : 20-06-1995