Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: R.A.
Achternaam: van der Pol
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2016

    Soort bedrijf/instantie : SSR/Studiecentrum Rechtspleging

    Instantie : SSR

    Functie : Docent

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-08-2008

    Soort bedrijf/instantie : Tuchtcollege

    Instantie : Centraal Tuchtcollege voor de Gezondheidszorg

    Functie : Lid jurist

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-01-2007

    Soort bedrijf/instantie : Institute of Law

    Instantie : Institute of Law in the name of Prince G.P. Oldenburgsky

    Functie : Terugkerend gastspreker en mede-organisator moot-courts

    Plaats : St. Petersburg, Rusland

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 01-01-2002

    Soort bedrijf/instantie : Russische mensenrechten organisatie

    Instantie : NCO Citizens'Watch St. Petersburg, Russische Federatie

    Functie : (Mede)organiseren activiteiten en geven van lezingen

    Plaats : Rusland en Nederland

    Bezoldigd : Nee

  5. Datum ingang : 01-01-2017

    Soort bedrijf/instantie : CILC

    Instantie : Centre for International Legal Cooperation (CILC)

    Functie : Expert

    Plaats : Oekraine

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 31-12-2017

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-10-2011

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 30-09-2011

  3. Datum ingang : 01-10-2009

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 01-10-2009

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2009

  5. Datum ingang : 01-04-2007

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 30-09-2009

  6. Datum ingang : 01-01-2006

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2007

  7. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-03-2007

  8. Datum ingang : 05-03-1996

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 01-03-1995

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 04-03-1996

  10. Datum ingang : 28-10-1994

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 28-02-1995

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2009

    Soort bedrijf/instantie : Uitgever

    Instantie : Kluwer

    Functie : Mede-auteur bundel Wet en Rechtspraak

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-01-2015