Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: R.
Achternaam: Krijger
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2013

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Datum ingang : 01-08-2006

    Datum eind : 31-12-2010

  3. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Datum ingang : 23-02-2000

    Datum eind : 31-07-2006

  4. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Alkmaar

    Datum ingang : 20-04-1998

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Den Helder

    Datum ingang : 20-04-1998

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Hoorn

    Datum ingang : 20-04-1998

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 11-03-1994

    Datum eind : 22-02-2000

  8. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 01-01-1993

    Datum eind : 10-03-1994

  9. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 03-12-1992

    Datum eind : 10-03-1994