Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: R.
Achternaam: Feunekes
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-04-2015

    Soort bedrijf/instantie : Kinderbescherming

    Instantie : Raad van de Kinderbescherming

    Functie : Lid Klachtencommissie

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-01-2015

    Soort bedrijf/instantie : Onafhankelijk medische-ethische toetscommissie

    Instantie : IRBN (Independant Review Board Nijmegen)

    Functie : Lid

    Plaats : Nijmegen

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-01-2015

    Soort bedrijf/instantie : Stichting Tuchtrecht Mediation

    Instantie : vFAS

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Den Haag / Utrecht

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 01-07-2007

    Soort bedrijf/instantie : Hogeschool

    Instantie : Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN)

    Functie : Docent recht Hogeschool

    Plaats : Arnhem en Nijmegen

    Bezoldigd : Ja

  5. Datum ingang : 01-03-2004

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Nederlandse Tafeltennisbond

    Functie : Lid Commissie van Beroep

    Plaats : -

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-09-2010

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-09-2010

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-06-2011

  3. Datum ingang : 31-08-2009

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-08-2010

  4. Datum ingang : 01-08-2008

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-08-2010

  5. Datum ingang : 01-02-2005

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Rechter

    Datum eind : 30-07-2008

  6. Datum ingang : 24-02-2003

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-01-2005

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-09-2008

    Soort bedrijf/instantie : Jeugdinstelling

    Instantie : Stichting Rentray Eefde

    Functie : Klachtencommissie

    Plaats : Eefde en Rekken

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-01-2014

  2. Datum ingang : 01-07-2008

    Soort bedrijf/instantie : Raad voor de Kinderbescherming

    Instantie : Raad voor de kinderbescherming (Arnhem, Almelo, Zwolle,Zutphen)

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter klachtencommissie II

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-02-2013